Bim 19 Haziran 2020 Kataloğu

Beklenen Bim 19 Haziran 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu Çıktı! Bu hafta Bim'de birbirinden güzel indirimli ürünler sizleri bekliyor. Sende bu hafta Bim broşürlerini incele fırsalatları kaçırma!

Bim 19 Haziran 2020 Kataloğu

Bim aktüel yeni sayısı yayınlandı! Her hafta salı ve cuma günleri düzenli olarak yayınladığı Bim katalog 19 Haziran 2020 tarihli broşürü çıktı! Bim 19 Haziran 2020 kataloğunda hangi ürünler var?  Hangi ürünler indirime girecek? Hangi mağazalarda bulabilirsiniz? Tüm sorularınızın cevabını ve ürünlerin fiyat karşılaştırmalarını yazımızda bulabilirsiniz.

Bim 19 Haziran 2020 Aktüel Kataloğu Yayında!

Muhteşem cumanın muhteşem indirimlerinin yer aldığı Bim 19 Haziran 2020 kataloğunu siz değerli mobilkatalog.com okurlarının incelemesi için yayına alıyoruz. Çaycısından ankastre setine, tavadan paşabahçe bardaklara türlü türlü ürünler muhteşem indirimlerle cuma günü mağazalarda yerlerini alacak. Piknik masaları, sandalyeler, bisikletler, ütüler ve sayamadığımız yüzlerce indirimli ürünler Bim marketlerde.

Bim Kumtel Ankastre Set Satışta!

Bimin daha öncedende satışa sunduğu Kumtel Ankastre Set tekrar stoklarda. Bim Ankastre Set nedir? Bim Kumtel ankastre set yorumları nelerdir? Kumtel ankastre set alınır mı? Özellikleri nedir? hepsini detaylı olarak teker teker açıklayacağız.  Kumtel Cam Davlumbaz, Kumtel Cam Ocak ve Kumtel Panel Fırın olmak üzere 3 parçadan oluşuyor. Ankastre setin rengi siyahtır.

Kumtel Ankastre Fırın

Fırın rengi yukarıda açıkladığımız gibi siyah renktir. Fırın üzerinde 2 adet sıcaklık ayarlama butonu mevcuttur. Butonlardan biri alt ve üst ısıtıcıların derecesini ayarlarken diğeri ise fırın içindeki sıcaklağı ayarlamaktadır. Fırın tamamen cam panelden oluşmakta ve A+ Sınıfı enerjilidir, Kumtel fırın toplam 1600 W güç harcarken maksimum 200 dereceye ulaşmaktadır. Bim fırının toplam kapatistesi 50 litredir. Fırının içinde 2 adet dikdörtgen tepsi ve 1 adet CR-Nİ ızgara çıkmaktadır. Toplam 3 programlı fırının malzeme kalitesi orta seviyededir. Fırının negatif özelliklerinden birisi turbo fanının ve zaman ayarırın olmamasıdır. Zaman ayarı olmadığı için pişmekte olan ürünleri sık sık kontrol etmelisinizki yanmasın. Tekli olarak satıldığında Bim Kumtel Ankasre Fırın yaklaşık fiyatı 400 - 450 TL civarındadır.

Kumtel Ankastre Ocak

Kumtel ocağımızın rengi, ankastre setin renklerinin birbirinden farklı olmaması için siyah renk tercih edilmiştir. Bim ocak denilince akla ilk olarak Kumtel ocak geliyor. Ocağımızın yüzeyi tamamen siyah camdan oluşmaktadır. Kumtel ocağa sahip olduğunuzda çakmak arama derdiniz kalmayacaktır. Ocağın 4 gözü otomatik çakmaklıdır. Ocağın kutusunu açtığınızda içerisinde 4 adet emayeli ızgara çıkmaktadır. Doğalgaz ve ayarlı olup ayrıca lpg dönüşümünede uygundur. Ocağın siyah olmasının negatif özellik olarak alıgılayabiliriz çünkü üzerinde en ufak su damlasını, yağ damlasını ve sıçrayan yemek lekelerini belli edecektir. Bim Kumtel Ocağı tek başına satın almak istediğinizde akakce.com ve hepsiburada.com üzerinden kontrol ettiğimizde en düşük fiyat 354 tl ile sahip olabileceksiniz. Ufak bir tüyo verecek olursak ankastre ocak modeli Kumtel KO-40 dır.

Kumtel Davlumbaz

Davlumbazın rengi mat siyahtır. Bim davlumbaz Saatte 650m³ hava çekmektedir. Çekim gücü olarak değerlendirecek olursak, mutfağınızdaki kokuları orta derecede çekiyor. Fiyatına göre fiyat/performans ürünü diyebiliriz. Bim cam davlumbaz 60 cm boyutunda alüminyum filtreye sahiptir. Davlumbaz manuel kontrol edilmekte olup 163W gücündedir. Davlumbazın motoru diğer davlumbaz modellerine göre biraz sesli çalışmaktadır. Filtrelerlini çıkartarak makinede veya elde yıkayabilmektesiniz. Başka platformlarda ürünü satın almak istiyorsanız modelini Kumtel DA6-830 olarak aratabilirsiniz. Bim davlumbaz piyasada ortalama 320 TL civarında satılmaktadır.

Bim aktüel 19 Haziran kataloğunda ürünleri tek tek alamıyoruz. Kumtel Ankastre 3'lü Setin fiyatı 1.099 TL olarak satışa sunulacaktır. Fiyatın içerisinde 2 yıl garanti ve ücretsiz kurum hizmeti bulunuyor. Peşin fiyatına bonus, maximum ve world kartlara 12 taksit seçeneği bulunuyor.

Bim 19 Haziran 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim Aktüel 19 Haziran 2020 Çıktı!

Bim bu hafta birbirinde farklı ürünlerle karşınıza çıkmaya devam ediyor. Bim çaycı bu hafta tekrar mağaza raflarında yerini alıyor. İster çaycı olarak ister kettle olarak kullanabileceğiniz Bim çay makinesi 129 TL. Çaycının su ısıtma kapasitesi 1.8 litre, çay demliğinin ise 0.9 litredir. Her mutfağın vazgeçilmezi tava ve tencere bu haftada indirimlerle sizlerle. Chefs Granit Efektrli Tava 30 cm 32,90 TL, Chefs Kızartma Tenceresi 39,90 TL. Kızartmaların yağlarını süzerek çıkartabileceğiniz Kızarma Kevgiri 6,95 TL.Yoğurması, evde yapımı bir o kadar zor olan çiğ köfteyi kim sevmezki! Çiğ köftenizi kolayca yapabilmenizi sağlayan çiğ köfteye özel tepsi 19,90 TL.

Çocuklar için birbirinde farklı oyuncaklar sınırlı sayıda bim mağazalarında yerini almaya başlıyor. Polis, yarış ve itfaiye garaj setinin her biri sadece 19,90 TL. Römorklu Traktör 60 cm 14,90 TL. Neşeli Evim 19,90 TL ve birbirinden farklı okuma kitapları bu hafta Bimde.

Yaz Aylarının Vazgeçilmezi Bim Bisiklet 2020 Satışa Sunuluyor

En ucuz bisiklet modelleri bim mağazlarında her yıl yaz aylarında yerini alıyor. Her ihtiyaca, her bütçeye uygun bisikletler her ay bim aktüel de yerini alacaktır. Bu hafta bim bisiklet stoklarında alüminyum kasa, amortisörlü maşa 26 Jant Bisiklet 399 TL. Sizler bisiklet sürerken yanınızda bisiklet sürebilmeleri için 4 tekerlekli çocuk bisikleti 259 TL. Bu aylarda bisiklet ve bisiklet aksesuarlarını her hafta düzenli olarak Bim afişlerinde bulabilirsiniz.

Kolay dikişlerini evde yapabileceğiniz Singer Dikiş Makinesi bim de 429 TL, kırışık elbiselerin düşmanı Tefal Buharlı Ütü 219 TL. Çocukların vazgeçilmezi tabletler ucuz fiyatlarla bu hafta mağazalarda yerini alacaktır. Hometech Tablet 649 TL. Kamp severlerin, piknikçilerin vazgeçilmezi Katlanır Piknik Masası seti 189 TL. Babalar gününe özel Casio Kol Saati kampanyaları başladı. Babalar gününden önce muhtelşem bir saat hediye etmek istiyorsanız bimde sınır sayıda Casio Erkek Kol Saati sadece 139 TL.

Bim 19 Haziran 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 19 Haziran 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu