Bim 9 Haziran 2020 Kataloğu

Her hafta salı günleri başlayan Haftanın Önerileri broşürü Bim 9 Haziran 2020 kataloğu yayınlandı. Hemen sende fırsatları ve indirimleri yakalamak için yazımızı incele!

Bim 9 Haziran 2020 Kataloğu

Her hafta olduğu gibi bu hafta da indirimli ürünleri sizler için duyurmaya devam ediyoruz. Bim 9 Haziran 2020 kataloğunda indirimli ürünler neler? Bim 9 Haziran 2020 Salı aktüel ürünlerinde gerçek indirim var mı? Merak ettiğiniz tüm sorunların cevabını sizler için hazırladığımız yazımızda bulabilirsiniz.

Bim 9 Haziran 2020 Kataloğunda Yer Alan Ürünler

Nefis yumuşacık çikolata damlacıklı Ülker Hanımeller Deluxe kurabiye 4,95 TL.  Çocuklarımızın sabah kahvaltılarında severek yiyecekleri Kakaolu Mısır ve Buğday Gevregi 9,95 TL. Bu ürün bim marketlere özel üretilmiştir. Bim 9 Haziran 2020 Kataloğu incelediginizde sizlerde göreceksiniz. Alışılagelmiş cipslerden  farklı olarak daha önce hiç denemeyenler için Ballı Hardallı Mısır Cipsi 4,95 TL. Biftek ve Soğan aromalı cips 3,95 TL. Yerken zevk alacagınız adeta patates kızartması tadında Ruffles Ketçap aromalı çubuk cips 4,75 TL. Tabi bu cipslerin yanında sıcak günlerde buz gibi içebileceginiz Coca Cola 450 ml 2,95 TL'ye bu hafta Bim'de indirimli ürünler arasında.

Bim güncel broşür'de kola sevmeyenler için farklı içeceklerede yer vermiş. Fanta Limonata 1,5 Lt 4,50 TL. Yediğün Mandalina aromalı gazlı içecek 3,50 TL. Diyet yapan,şeker kullanmayanların rahatlıkla içebilecekleri Çamlıca Şekersiz Gazoz 6,95 TL. Gazlı içecek sevmeyenler için bim bu hafta farklı bir ürüne daha raflarında yer vermiş. Hindistan Cevizi Sütlü İçecek 4,95 TL. Antioksidan özelliğine sahip içecek 5,95 TL. Peki antioksidan nedir?  Vücudumuz için oldukça gerekli olan bir kimyasal maddedir. Bu kimyasal madde vücudumuz tarafından kendi kendine üretilebilir ve bazı besinlerle de dışarıdan takviye edilebilmektedir. Bu madde insan sağlığını etkileyebilecek tüm hastalıklara karşı etkili bir koruma sağlamaktadır. Korona virüs salgını oldugu bu dönemde etkili bir içecek olabilir. Bim market ayrıca bagışıklık sistemimizi güçlendirecek 4,95 TL'ye gıda takviye ürünüde satacak.  Bim 9 haziran 2020 broşürümüzü beraber inceledik. 

Güncel Bim kataloğu ve diğer aktüel ürünleri web sayfamızda da bulabilirsiniz.

Bim 9 Haziran 2020