Şok 6 Haziran 2020 Aktüel Kataloğu

Merakla beklenen Şok 6 Haziran 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu çıktı! Sizler için incelediğimiz 6 Haziran Şok kataloğunda yer alan fırsatları, indirimleri kaçırma!

Şok 6 Haziran 2020 Aktüel Kataloğu

Şok 6 Haziran 2020 aktüel ürünleri satışa sunuluyor. Şok aktüel ürünler kataloğunda bu hafta hangi ürünler var? Şok bu hafta hangi ürünleri ne kadar indirimler satıyor? Tüm sorularınızın cevabını yazımızda detaylıca bulabileceksiniz. İşte, Şok 6 Haziran 2020 kataloğunda bulunan ürünler...

Şok 6 Haziran 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu Çıktı!

Şok bu hafta indirimleriyle baş döndürüyor. Mutfaktaki kokularla mücadele eden davlumbaz 6 haziran haftası şok marketlerde yerini alacak. Malesef davlumbaz sahibi olmak isteyen alışverişçiler tek başına satın alamayacaklar. Ankastre Davlumbaz + Ankastre Ocak Ankastre Fırın olarak 3'lü set halinde alabilirler. Çok uygun fiyatlarla 3'lü Ankastre Set fiyatı 1079 TL, Üstelik peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla. Elektrikli su ısıtıcısı, içerisine koyduğunuz suyu en hızlı ve pratik şekilde kaynatmanızı sağlar. Elinizin altında bulunması gereken küçük ev aletleri grubunda bulunan kettle, bu hafta şok mağazalarında yerini alacaktır. Teba Kettle 59,90 TL. 

Şok 6 Haziran 2020 Sinbo Tost Makinesi Satıyor!

Mobil katalog ekibi olarak sabahları tost vazgeçilmezimizdir. Hızlı kahvaltıların başında tost yapmak gelir. Tost yapmak içinde temel gereksinimlerden birisi Tost Makinesidir. Tost makinelerinde tost haricinde bir çok yemek yapılır. Sizlere tost makinesinde yapacağınız çeşit çeşit tostları listeleyeceğiz:

  • Sucuklu Kaşarlı Tost
  • Patates Tostu
  • Mantarlı Açık Tost
  • Kavurmalı Tost
  • Sucuklu Açık Tost
  • Ezine Peynirli Tost
  • Ayvalık Tostu
  • Lavaşlı Kavurmalı Tost

Tostlardan sonra akşam yemeklerinde kullanacağınız mis gibi et yemekleri yapabileceğiniz Lava Döküm Tava 69,90 TL. Mutfaklarınızda saklama kabı olarak kullanabileceğiniz boy boy siyah kavanozlar 4,99 TL den başlıyor. Paşabahçe Casablanca Bardak 255 cc 2,99 TL.

Şok Bu Hafta 6 Haziran 2020 Kataloğu

Kadınların rahat rahat hareket edebilmeleri için Desenli Taytlar 39,90 TL, Kadın T-shirt çeşitleri 24,95 TL, Erkek T-shirt Çeşitleri 29,95 TL. Yaz aylarında sıcaktan bunalmamak için Erkek Gofrajlı Şort 39,95 TL. Gezer Casual Çocuk Terlik Çeşitleri 17,99 TL, Kadın Erkek Terlik Çeşitleri kampanyalı fiyatıyla 19,99 TL. Evde çocuklarınız için pratik ve katkısız dondurmalarınza şekil verebilmek için Snowy Dondurma Kalıbı 4,99 TL. Pikniklerde kullanılan 3 Gözlü Kullan At Tabak 5 adet 1,99 Tlden bu hafta şok kataloğunda yerini alıyor.

Şok kataloğuna gelin hep beraber göz atalım:

Şok 6 Haziran 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu