Bim Aktüel

Bim Aktüel
Bim 2 Mart 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 2 Mart 2021 Salı Aktüel Kataloğu çıktı! Toplam 2 sayfadan oluşan bu indirim rüzgarında hangi ürünler indirimde? Bu hafta Bim'de...

Devamını Gör
Bim 26 Şubat 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 26 Şubat 2021 Cuma Aktüel Kataloğu çıktı! Toplam üç sayfadan oluşan bu indirim rüzgarında çocuklarınıza ve bebeklerinize özel...

Devamını Gör
Bim 23 Şubat 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 23 Şubat 2021 Salı Haftanın Önerileri aktüel kataloğu çıktı! Toplam iki sayfadan oluşan bu indirim rüzgarında hangi ürünler indirimde?...

Devamını Gör
Bim 19 Şubat 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 19 Şubat 2021 Cuma Aktüel Kataloğu çıktı! Toplam üç sayfadan oluşan bu indirim rüzgarında Bim bu hafta hangi ürünlerde indirim...

Devamını Gör
Bim 16 Şubat 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 16 Şubat 2021 Salı Aktüel Kataloğu çıktı! Toplam iki sayfadan oluşan indirim bülteninde yer alan indirimli ürünler neler? Site...

Devamını Gör
Bim 12 Şubat 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 12 Şubat Cuma Aktüel Kataloğu Yayınlandı. Toplam üç sayfadan oluşan bu indirim bültenindeki indirimli ürünler neler? 14 Şubat...

Devamını Gör
Bim 9 Şubat 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 9 Şubat Salı Haftanın Önerileri Aktüel Kataloğu çıktı! Toplam iki sayfadan oluşan bu indirim bülteninde indirimli ürünler neler?...

Devamını Gör
Bim 5 Şubat 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 5 Şubat 2021 Cuma Aktüel Kataloğu çıktı! İçeriğini ve Kalitesini Karşılaştırınız indirim bülteninde Bim hangi ürünlerde indirim...

Devamını Gör
Bim 2 Şubat 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 2 Şubat 2021 Salı Aktüel Kataloğu çıktı! Şubat ayının ilk haftası yayınladığı indirimler ile ses getiren Bim, bu hafta hangi ürünlerde...

Devamını Gör
Bim 27 Ocak 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 27 Ocak 2021 Çarşamba Aktüel Kataloğu çıktı! Ucuzluk serüvenini sürdüren Bim yayınladığı broşürdeki ürünlerin hangilerinde indirim...

Devamını Gör
Bim 20 Ocak 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bu haftada sürpriz indirimler yapan Bim yayınladığı 20 Ocak 2021 Salı Aktüel Kataloğunda hangi ürünlere yer vermiş ve hangi ürünlerde...

Devamını Gör
Bim 26 Ocak 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 26 Ocak 2021 Aktüel Kataloğu çıktı! Kahvaltınızdaki çayınızı yudumlarken içinizi ısıtacak indirimli ürünler neler? Site site dolaşmadan...

Devamını Gör

Bim Aktüel Kataloğu Ürünleri Nedir?

Bim aktüel denilince akla ilk olarak indirimli ürünler, aktüel ürünler ve kampanyalı ürünler geliyor. Bim marketlerin her hafta düzenli olarak yayınladığı indirim broşürlerine Bim aktüel katalog denir. Bim kataloğunda bulunda ürünlerin büyük çoğunluğu piyasaya göre %30 indirimli ürünlerdir. Her hafta aktüel ürünlerin duyurulmasını alışverişçiler büyük bir merakla bekliyor.

Aktüel ürünlerin stokları sınırlı sayıdadır. Bim aktüel ürünlerinin stokları mağazadan mağazaya değişiklik gösterebiliyor. Salı ve cuma günleri Bim marketlerin önünde katalog ürünleri satın almak için bekleyenler metrelerce kuyruk oluşturuyor. Bim katalog da yayınlanan en popüler ürünler telefon, televizyon, bisiklet, okul malzemeleri, tatil ürünleri, gıda malzemeleri gibi çeşit çeşit ürünler bulunuyor.

Bim aktüel kataloğunda satılan her ürün indirimli değildir. Almak istediğiniz aktüel ürünü bim kataloğunda belirledikten sonra piyasa araştırmasını ve diğer marketle karşılaştırmayı unutmayın. 7'den 70'e tüm alışverişçi kitlesine hitap eden Bim market broşürlerinde farklı farklı ürünler yayınlıyor. Bimde bu hafta çocuk ürünleri yer alırken önümüzdeki hafta teknoloji ürünleri yer alabiliyor.

Bim kataloğundaki ürünler sezonluk olarak değişkenlik gösterebiliyor. Tatil sezonu öncesi tatil ürünleri, kamp sezonu yaklaştığında kamp ürünler, okulların açılmasına 1 ay kala okula dönüş adı altında okul malzemeleri, kış aylarına girerken ısıtıcılar gibi ürünler getirerek sezonun trend ürünlerini alışverişçileriyle buluşturuyor.

Bimde Bu Hafta Satışa Sunulacak Ürünler

Bimde düzenli olarak ürün yelpazesi güncellendiği için "Bimde bu hafta" kelimesi herkesin kulağına kazınmıştır. Bim broşüründe her hafta düzenli olarak gıda ve teknoloji ürünleri yer alıyor. Genellikle her hafta küçük ev aletleri, ayak masaj aleti, ankastre setler gibi ürünler bim aktüel kataloğunda yerini alıyor.

Bimde bu hafta satışa sunulacak fırsat ürünleri 7 gün önceden belli oluyor. Önceden ulaştığınız bim aktüel kataloğunu inceledikten sonra almak istediğini ürüne karar verip, indirimin olduğu gün hızlıca mağazaya gitmelisiniz.

Daha önce bir ürün kaçırdıysanız üzülmenize gerek yok bim sattığı popüler ve dikkat çeken ürünleri önümüzdeki günlerde tekrar satışa sunabiliyor. İşte bim marketlerde stoğu kalmayan ürünleri almanın diğer yolu da mağaza stoğunu kontrol etmektir. Bir gün öncesinde civardaki mağazaları telefonla arayıp ürün stoğunu öğrenip en yüksek stoğu olan mağazaya gitmeniz ürünü satın almanızdaki şansınızı arttıracaktır.

Bim Aktüel Ürünler Ne Zaman Yayınlanıyor?

Bim aktüel ürünleri düzenli olarak salı ve cuma günü yayınlıyor. 2020 yılında olduğu gibi 2021 yılında da aktüel ürünler kataloğu aynı günlerde yayınlanacak. Bim aktüel ürünler kataloğunda bakım ürünleri yayınlandığında kadın alışverişçilerin, Bim telefon denildiğinde teknoloji severlerin, Bim bisiklet denildiğinde çocukların dikkatini çekiyor.

Aktüel ürünlerin indirim tarihini kaçırmamak için her hafta olduğu gibi bu hafta da sıkıca takip etmelisiniz. Bildirimlerinizi açarak aktüel ürünler kataloğu yayınlandı! bildirimini alarak bim indirimlerinden anında haberdar olabilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünleri Orijinal Mi?

Bim mağazalarında her hafta Salı ve Cuma günleri başlayan indirimlerde, özellikle Cuma kataloğunda teknoloji meraklılarını yakından ilgilendiren ürünleri, bir Teknosa, bir Vatan Bilgisayar gibi büyük mağazalardan çok çok ucuza görebiliyoruz. Tabi ucuz olması birçok kişinin aklına "acaba orijinal mi?" sorusunu da getiriyor. Bu soruyu kısaca şöyle açıklayabiliriz:

Uzun yıllardır piyasada olan ve 8.000'e yakın mağazası olan Bim, sayıca çok fazla bir alım yapması gerekiyor. Bu sayısının da karşılanması için küçük firmalar tarafından oldukça zor olabilir. Bu nedenle Bim, kampanyalar yaparken genelde markaların Türkiye Distribütörleri ile doğrudan çalışmayı tercih ediyor. Yani orijinallik konusunda şüphe duymak zor.

Farklı aracı firmalardan da satın almalar yapsa bile sattığı ürünün her zaman arkasında durarak, iade konularında kesinlikle sıkıntı çıkarmadıklarını beyan ediyorlar.

 

Bim Katalog Ürünleri Nasıl Seçiliyor?

Türkiye’nin en büyük toptan fiyatına perakende satış firmalarından biri olan Bim Katalog ürünlerini seçerken müşterilerinin arz talep ilişkisi doğrultusunda ilerlemekte ve en uygun fiyat performans ürünlerini bim marketlerde müşterilerine sunmaktadır.

Bim katalog içerisindeki ürünler bulunduğu sezon içerisinde değişkenlik gösterebilir. Örneğin sevgililer günü için sevgilisine hediye almak isteyenlere özel kampanyalar yapmakta bunun yani sıra okullar açılışına yakın birçok velinin ekonomik durumuna göre okul ihtiyaçlarını karşılayabilecek o haftaya özel bin broşürleri çıkarmaktadır.

Tatile gideceklere özel yılda bir defa sezonluk tatil ürünleri, cocuklarini mutlu etmek isteyen aileler için karne hediyesi olarak dünyaca ünlü Sony marka PS5 oyun konsolu gibi birçok ürünü bim kataloglarında en uygun fiyatlara görebilirsiniz.

Bunların yanı sıra fiyat performans markaları olan Xiaomi, Huawei cep telefonlarına bim katalog içerisinde yer verse de IOS kullanıcılarına özel iPhone 11 gibi çok satan telefonları da bim katalog özelinde görmekteyiz.

 

Bim Market Tarihçesi

Bim marketler Türkiye'de ilk olarak 1995 yılında 21 mağaza kurarak satışa başladı. 1997 yılında kendi markasını üretmeye başlayan Bim 2 sene içerisinde 100. mağazasını açarak büyüme yolunda ciddi adımlar attı. 2001 yılında başlayan ekonomik krize karşı küçülmek yerine büyümeye devam ederek mağaza sayısına 87 şube daha ekleyerek toplam 187 mağazaya ulaştı.

2002 yılına kadar Bim marketlerde sadece nakit para geçiyordu. 2002 yılında kredi kartı ile satış yaptığını duyurarak satışlarını 7 kat arttırdı. Hızla büyümeye devam eden Bim A.Ş 2005 yılında hisselerinin %44'ünü halka arz ederek büyüme devam etti. Bist100'de işlem gören Bim A.Ş 2008 yılında 2.285 mağazaya ulaşarak cirosunda %42'lik bir büyüme sağladığını duyurdu.

2009 yılında Bim yurtdışına açılma kararı alarak ilk mağazasını Fas'ta açtı. Yurtdışı ve yurtiçi satışlarında büyük gelirler eden Bim 2010 yılında 6.5 Milyar TL cirosu ile market sektörünün liderliğine ulaştı. Adını duyurmasındaki en büyük neden ucuz fiyat kaliteli ürün politikası oldu. Ucuz fiyatları ürünleri duyurmak içinde "Bim Aktüel", "Bim Broşür", "Bim Katalog" olarak bilinen indirimli ürünleri yayınladığı dergiyi kullandı.

2012 yılında perakende sektörüne ek olarak BimCell'i çıkarttı. 2015 yılında Bim'den daha büyük mağazalar açmaya karar veren holding FİLE marketlerini kurmaya başladı. 2019 verilerine 81 ilde 8310 bim mağazasına ulaşan holding, yıllık %24,5 büyümeyle cirosunu 40,2 milyar TL'ye yükseltti. Bimcell ise günümüzde yaygın olarak kullanılmaya devam ediyor.


Bimde bu hafta neler var?

Bimde markette her hafta farklı ürünler indirime giriyor. Bu haftanın en popüler BİM ürünleri: Bisiklet, Televizyon, Telefon, Termos Katlanır Masa, Okul Malzemeleri, Elektrikli Bisiklet, Akülü Araba, Gıda Ürünleri, Kahve Makinesi.

Bim aktüel kataloğu nedir?

Bim AŞ’nin düzenli olarak yayınladığı indirimlerin bulunduğu broşürlere Bim Aktüel Kataloğu denir. Bim aktüel kataloglar her hafta Salı ve Cuma günü düzenli olarak yayınlanır. Kataloğun içerisinde sezona göre birden çok aktüel ürün bulunur.

Bim online alışveriş nasıl yapılır?

Bim marketlerde şu an için online alışveriş bulunmuyor. Bim aktüel ürünlere satın almak için mahallenizde bulunan en yakın BİM mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Bimde bugün hangi ürünler indirimde?

Bim aktüel indirimleri stoklara göre günlük olarak değişmektedir. Aynı zamanda indirimler il, ilçe ve mahalleye göre değişkenlik gösterebiliyor. Bölgesel fiyatları ve bölgesel ürünleri takip edip, indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

Bim kampanyaları nelerdir?

Bim her hafta cuma ve salı günü yüzlerce üründe kampanya yapıyor. Bim kampanyalarından herkesten önce haberdar olmak için BİM aktüel ürün kataloglarını takip etmeniz gerekiyor. En popüler BİM kampanyaları 3 al 2 öde, 1 alana 1 bedava, her hafta farklı ürünlerde %50'ye varan indirimler ve piyasaya göre en ucuz fiyatlarla ürün satıyor.

Bim çalışma saati 2021 değişti mi?

Bim marketlerin çalışma saati korona virüs sebebi ile hafta içi ve hafta sonu açılış saat 10.00, kapanış saati 20.00 olarak belirlenmiştir.

Bim telefon numarası nedir?

Bim müşteri hizmetlerine 0850 254 44 44 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. BİM aktüel katalog, satın aldığınız aktüel ürünler ve BİM ile ilgili tüm sorularınızı 08.00 ile 18.00 saatleri arasında müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

Bim salı kataloğu çıktı mı?

Bim salı broşürü birbirinden ucuz ürünlerle çıktı! Her hafta düzenli olarak çıkan Bim salı kataloğundaki indirimler için sitemizi takip edebilirsiniz.

Bim cuma kataloğu çıktı mı?

Bim bu cuma kataloğu yayınlandı! Cuma kataloğunda indirimlerden önceden haberdar olmak için moblkatalog.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Daha işlevsel bir kullanım deneyimi ve akıllı seçenekler sunabilmek için web sitemizde çerezlerden yararlanmaktayız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, Çerez Politikamızı kabul ettiğinizi varsayarız.