Şok 4 Kasım 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 4 Kasım 2020 Çarşamba günü başlayacak Aktüel Ürünler Kataloğunu sizler için araştırıp, inceledik. Bu hafta Şok'da hangi ürünler indirimde? Fırsatlar neler? Hepsi yazımızda!

Şok 4 Kasım 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 4 Kasım 2020 Çarşamba günü başlayacak Aktüel Ürünler Kataloğunu sizler için araştırıp, inceledik. Bu hafta Şok'da hangi ürünler indirimde? Fırsatlar neler? Hepsi yazımızda!

En ucuzu Şok Şok diyerek tanıdığımız Şok marketlerin 4 Kasım 2020 Cumartesi günü yayınladığı aktüel kataloğunda hangi ürünler bulunacak? 25 TL ve üzeri alışverişlerde hangi ürünler indirimde? Aktüel Kataloğunda yayınladığı Formunu Koru başlığı altında indirimde olan spor ürünleri neler? Hangi ürünlerin fiyatlarında düşüş var? Hangi ürünlerde %15 indirim var? Şok 4 Kasım 2020 Aktüel Ürünler Kataloğunda hangi ürünleri tanıtacağız? Tüm bu soruların cevabını yazımızda bulabileceksiniz.

Şok mağazalarının 4 Kasım 2020 Çarşamba günü yayınladığı broşürün ilk sayfasında yer alan ve sizleri gün içerisinde şarjsız bırakmayan ASonic marka Powerbank 89,90 TL ile ister peşin fiyatına ister ise 6 taksit ile satıyor. 20.000 mAh batarya kapasitesine sahip olan ürün ayrıca 2 yıl garantilidir. Bilgisayar devi üreticisi Lenova firmasına ait Akıllı Saatler Şok mağazalarında 89,90 TL ile ister peşin fiyatına ister ise 6 taksit ile sizleri bekliyor olacak. Üstelik ürün 2 yıl garanti kapsamındadır. Yine Lenova firmasına ait Kablolu Kulaklık ürünü 34,95 TL ile ister peşin fiyatına ister ise 6 taksit ile sizleri bekliyor olacak. Şok mağazaları marka olarak kaliteyi bir tik artırmış görünüyor. Kış aylarına gireceğimiz ve soğuk hava dalgası içerisinde olduğumuz bu zamanlarda Şok mağazaları sizleri unutmamış. Broşürümüzde yer alan Slazenger marka Kadın/Erkek Fermuarlı Sweatshir ürününü 49,95 TL ile ister peşin fiyatına ister ise 6 taksit ile 4 Kasım 2020 Çarşamba günü satıyor. Kışın spor salonlarında veya evde spor yapmak istiyorsanız Şok mağazaları sizlere Slazenger marka ürünlere yer vermiş ve marka kalitesini daha da artırdığını buradan görebiliyoruz. Aynı zamanda Slazenger Spor Ayakkabı 79,90 TL ile sizleri bekliyor. Broşürün ilk sayfasında Slazenger marka spor ayakkabı ve tshirt gibi ürünleri satan Şok mağazaları broşürün ikinci sayfasında ise komple spor ürünlerine yer vermiş. Yaza daha fit ve daha düzenli gireceğinize düşünmüş olacak ki indirimli ürünleri sizler ile paylaşıyor. Ayrıca 25 TL ve üzeri alışverilerinizde geçerli olan Yumoş Konsantre Yumuşatıcı ürünü 21,95 TL yerine 14,00 TL'den satıyor. Fiyatında indirimli ürünler ve %15 indirim yapılan ürünleri almak istiyorsanız Şok mağazalarının 4 Kasım 2020 Çarşamba günü aktüel kataloglarını sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Şok mağazalarının 4 Kasım 2020 Çarşamba günü yayınladığı aktüel katalog bulunan diğer ürünleri inceleyelim.

Şok 4 Kasım 2020

Şok 4 Kasım 2020

Şok 4 Kasım 2020